Karolina Koubová > Poradenství

Poradenství

Koučování

„…ode mne se nikdy ničemu nenaučili, nýbrž sami ze sebe nalezli a zrodili mnoho krásných věcí. Ale pomocníkem tohoto rození je Bůh a já.“ Platón, Theaitetos

Dáváte přednost individuální práci na sobě? Vám nabízím osobní rozvoj formou koučování.
Při koučování vhodně volenými otázkami pomáhám klientovi k nalézání řešení pro jeho aktuální situaci. Neexistují ale „správné“ odpovědi. Otázkami podněcuji vaši aktivitu a vy v sobě sami objevujete tu správnou cestu.

Při koučování můžeme nahlížet na jakékoliv téma: z oblasti pracovní, životní i vztahové.
Nehledáme příčiny v minulosti, ale nalézáme řešení účinná pro budoucnost.
Nevíte, kam se v životě dál pohnout? Chcete v práci nabrat nový směr? Rádi byste změnu, ale nevíte, jak na ni? Koučovací sezení doporučuji těm, kdo nečekají rady z okolí, ale jsou připraveni sami nalézat odpovědi.

Průběh koučování

Koučovací sezení trvá 60-90 min. Na prvním setkání společně rozebereme, čemu se chcete v rámci individuálního rozvoje věnovat, a určíme si počet setkání (zpravidla 4 až 10). Na dalších schůzkách budeme společně hledat odpovědi, experimentovat, nalézat řešení. Cena 700 Kč za 60min. sezení.

Jednorázová konzultace

Jednorázová konzultace pro samostatnou práci na vašem tématu. Vychází ze stejných postupů a principů jako koučování: Můžeme konzultovat jakékoli téma, osobní život, profesní vývoj, mezilidské vztahy, náročné životní situace atd. Na setkání vám pomohu, abyste našli nejlepší cestu a mohli dále v řešení své situace pokračovat sami.
Cena 700 Kč za 60min. sezení.

Ceny se stanovují individuálně podle zadání.

Není to ono?

Dáváte přednost spíše práci ve skupině podobně smýšlejících lidí nebo v podobné situaci? Chcete si nově nabyté poznatky ihned vyzkoušet v praxi? Podívejte se na mou nabídku seminářů.
Jste firma a chcete podpořit své zaměstnance? Sekce Pro firmy nabízí tréninky a školení na míru.© 2011 - 2024 Mgr. Karolina Koubová, všechna práva vyhrazena — Odběr novinek